Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 14" FHD i5-1145G7 16GB 256GB SSD Renew Grade A
Tootekood: LENOVOT14SG2I51145G716256USA GTIN: 2000000889221
Pakkumised
489,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LENOVOT14SG2I51145G716256USA |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Min. hind | 489.90 |
| Max. hind | 489.90 |
| Toode lisatud | 2026-03-29 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib