Kasutatud sülearvuti HP Renew Grade A Elitebook 840 G8 14" FHD i5-1135G7 16GB 256GB SSD W11 Pro
Tootekood: HP840G8I51135G716256GBAUS-SCR GTIN: 2000000890296
Pakkumised
399,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | HP840G8I51135G716256GBAUS-SCR |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Min. hind | 399.90 |
| Max. hind | 399.90 |
| Toode lisatud | 2026-03-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib