Kasutatud sülearvuti Fujitsu LifeBook U7510 - Klass A (Väga hea)
Pakkumised
445,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 445.00 |
| Max. hind | 445.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-30 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib