Kasutatud sülearvuti HP ZBook Firefly 15 G8 - Klass B (Hea)
Pakkumised
910,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 910.00 |
| Max. hind | 910.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-30 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib