Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 865 G10 - Klass A (Väga hea)
Pakkumised
1250,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 1250.00 |
| Max. hind | 1250.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-30 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib