Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 845 G8 - Klass C (Keskmine)
Pakkumised
235,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 235.00 |
| Max. hind | 235.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-30 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib