Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 - Klass A (Väga hea)
Pakkumised
935,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 935.00 |
| Max. hind | 935.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-30 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib