Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 13" 2022 - Klass A+ (Uueväärne)
Pakkumised
799,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 799.00 |
| Max. hind | 799.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-30 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib