Kasutatud sülearvuti HP ProBook 440 G8 (pisiveaga) - Klass D (Defektiga)
Pakkumised
170,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366 x 768) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 170.00 |
| Max. hind | 170.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-01 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib