Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 640 G10 - Klass A+ (Uueväärne)
Pakkumised
899,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 899.00 |
| Max. hind | 899.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-01 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib