Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 13" 2020 - Klass A (Väga hea)
Pakkumised
890,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 890.00 |
| Max. hind | 890.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-01 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib