Kasutatud sülearvuti Lenovo V14 Gen 2 - Klass C (Keskmine)
Pakkumised
215,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 215.00 |
| Max. hind | 215.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-01 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib