Sülearvuti Asus Vivobook 18, 18", WUXGA, 144 Hz, Ryzen AI 7, 16 GB, 1 TB, ENG, sinine -
Tootekood: M1807GA-S8003W GTIN: 4711636430364
Pakkumised
1046,00 € | |||
1103,02 € | |||
1125,50 € | |||
1133,98 € | |||
1054,38 € −4,11 € | |||
1055,90 € | |||
1089,52 € +0,17 € | |||
1093,15 € +3,45 € | |||
1125,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M1807GA-S8003W |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1046.00 |
| Max. hind | 1569.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-03 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib