Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad L15 G3 | Intel i7-1255U 4700MHz | 32GB DDR4 | 512GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 6061)
Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad L15 G3 | Intel i7-1255U 4700MHz | 32GB DDR4 | 512GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 6061)
Pakkumised
849,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 849.00 |
| Max. hind | 849.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-03 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib