Kasutatud sülearvuti DELL DDR5 XPS 15 9530 | Intel i7-13700H 5000MHz | 16GB | 512GB SSD | Intel Arc Graphics (ID: 6493)
Pakkumised
1199,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1199.00 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-03 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib