Mälu Patriot DDR5 Viper RGB Elite 5 Ultra DDR5-6400 2x32GB CL32, black
Tootekood: VEUR564G6432K GTIN: 4711378430097
Pakkumised
1125,58 € | |||
1144,39 € | |||
1162,20 € | |||
1212,90 € −12,00 € | |||
1225,69 € | |||
1279,00 € +0,15 € | |||
1318,74 € | |||
1410,75 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VEUR564G6432K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6400MHz (PC5-51200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 1125.58 |
| Max. hind | 1479.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib