Mälu Patriot Viper Gaming RGB Elite 5 Ultra DDR5-6400 RAM 2x16GB CL32 AMD EXPO Intel XMP 3.0 black
Tootekood: VEUR532G6432K GTIN: 4711378430110
Pakkumised
585,46 € | |||
597,10 € | |||
600,17 € | |||
613,20 € | |||
621,44 € | |||
645,78 € | |||
648,85 € +0,80 € | |||
650,84 € +0,69 € | |||
723,84 € | |||
728,10 € +0,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VEUR532G6432K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6400MHz (PC5-51200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 585.46 |
| Max. hind | 749.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib