Mälu Patriot DDR5 Viper Gaming RGB Elite 5 Ultra DDR5-6000, 2x48GB, CL28
Tootekood: VEUR596G6028K GTIN: 4711378430127
Pakkumised
1305,64 € | |||
1349,88 € | |||
1352,35 € | |||
1410,85 € | |||
1444,00 € | |||
1450,17 € | |||
1473,80 € | |||
1554,80 € | |||
1763,21 € | |||
2296,39 € +1,57 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VEUR596G6028K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 96GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 28 |
| Min. hind | 1305.64 |
| Max. hind | 2296.39 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib