Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 5530 i5-1235U 16GB 256GB SSD 15" FHD Win11pro USED US QWERTY Used
Tootekood: DELL55305-1235U16G256SSD15"FHDW11P GTIN: 5901443351443
Pakkumised
456,40 € −0,45 € | |||
488,40 € +0,30 € | |||
488,50 € | |||
499,21 € +1,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DELL55305-1235U16G256SSD15"FHDW11P |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 456.40 |
| Max. hind | 499.21 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib