Kasutatud sülearvuti Lenovo X1 Carbon Gen. 8th i7-10610U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro USED US QWERTY Used
Tootekood: X1CARBONG(I7-10610U16G512SSD14FHD GTIN: 5901443357551
Pakkumised
427,00 € −0,40 € | |||
443,49 € | |||
456,90 € +0,30 € | |||
458,45 € +0,38 € | |||
467,88 € +1,45 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1CARBONG(I7-10610U16G512SSD14FHD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 427.00 |
| Max. hind | 467.88 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib