Kasutatud sülearvuti HP 840 G6 14 1920x1080 i5-8365U 8GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3104
Pakkumised
362,53 € | |||
341,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3104 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 341.30 |
| Max. hind | 362.53 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib