Sülearvuti HP 840 G6 14 1920x1080 i5-8365U 16GB 512SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3108
Pakkumised
438,63 € | |||
414,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3108 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Min. hind | 414.80 |
| Max. hind | 438.63 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib