Kasutatud sülearvuti DELL 5511 15.6 1920x1080 i7-10850H 16GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3349
Pakkumised
535,00 € | |||
509,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3349 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 509.90 |
| Max. hind | 535.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib