Sülearvuti DELL 5511 15.6 1920x1080 i7-10850H 64GB 512SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3356
Pakkumised
849,51 € | |||
816,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3356 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 816.80 |
| Max. hind | 849.51 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib