Kasutatud sülearvuti DELL 5511 15.6 1920x1080 i7-10850H 64GB 512SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3356
Pakkumised
860,67 € | |||
827,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3356 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 4GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 827.70 |
| Max. hind | 860.67 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib