Sülearvuti Lenovo Laptop V15 G5 83GW009CPB W11Pro i3-1315U/16GB/512GB/INT/15.6 FHD/Business Black/3YRS OS + 1YR CI
Tootekood: 83GW009CPB GTIN: 199272057253
Eripakkumised
Pakkumised
758,54 € | |||
758,90 € +1,10 € | |||
786,67 € | |||
799,28 € | |||
805,40 € | |||
805,70 € | |||
808,53 € | |||
813,20 € | |||
815,20 € | |||
869,00 € | |||
879,00 €* | |||
879,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW009CPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| TPM | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 758.54 |
| Max. hind | 889.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib