Sülearvuti Asus Vivobook 15 A1502VA-BQ1021 i5-13420H 15.6" FHD IPS 60Hz 250nits AG 16GB DDR4 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam
Sülearvuti Asus Vivobook 15 A1502VA-BQ1021 i5-13420H 15.6" FHD IPS 60Hz 250nits AG 16GB DDR4 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam
Tootekood: A1502VA-BQ1021 GTIN: 4711636148016
Pakkumised
544,10 € +9,40 € | |||
501,60 € −0,39 € | |||
502,95 € +1,65 € | |||
520,11 € −0,49 € | |||
520,60 € +5,60 € | |||
530,90 € | |||
535,55 € −0,50 € | |||
537,30 € −0,60 € | |||
537,90 €* +2,00 € | |||
537,90 €* +2,00 € | |||
539,10 € −0,52 € | |||
546,52 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A1502VA-BQ1021 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 501.60 |
| Max. hind | 719.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib