Kasutatud sülearvuti Lenovo E490 14 1920x1080 i5-8365U 16GB 512SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3864 GTIN: 3333051153864
Pakkumised
429,49 € | |||
401,96 € | |||
401,96 € | |||
405,80 € | |||
425,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3864 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 401.96 |
| Max. hind | 429.49 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib