Kasutatud sülearvuti HP 830 G10 13.3 1920x1080 Touch i5-1345U 16GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3869 GTIN: 3333051153869
Pakkumised
589,79 € | |||
564,10 €* | |||
564,10 € | |||
564,10 €* | |||
585,62 € | |||
585,62 € +8,66 € | |||
591,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3869 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 564.10 |
| Max. hind | 591.99 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib