Kasutatud sülearvuti Lenovo E490 14 1920x1080 i5-8365U 32GB 512SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3867 GTIN: 3333051153867
Pakkumised
525,87 € | |||
498,89 € | |||
498,89 € | |||
500,90 € | |||
525,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3867 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 498.89 |
| Max. hind | 525.99 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib