Kasutatud sülearvuti HP 830 G8 13.3 1920x1080 Touch i5-1145G7 8GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3884 GTIN: 3333051153884
Pakkumised
366,59 € | |||
345,30 €* | |||
345,30 € | |||
349,96 € | |||
349,96 € | |||
360,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3884 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 345.30 |
| Max. hind | 366.59 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib