Sülearvuti HP 830 G8 13.3 1920x1080 Touch i5-1145G7 16GB 512SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3888 GTIN: 3333051153888
Pakkumised
469,05 € | |||
444,90 € | |||
448,62 € | |||
466,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3888 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Min. hind | 444.90 |
| Max. hind | 469.05 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib