Kasutatud sülearvuti HP 830 G8 13.3 1920x1080 Touch i5-1145G7 64GB 512SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3894 GTIN: 3333051153894
Pakkumised
742,98 € | |||
689,51 € | |||
711,90 € | |||
732,00 € +42,49 € | |||
750,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3894 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 4GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 689.51 |
| Max. hind | 750.99 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib