Kasutatud sülearvuti HP 830 G7 13.3 1920x1080 i5-10210U 64GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3905 GTIN: 3333051153905
Pakkumised
682,11 € | |||
655,30 € | |||
677,46 € | |||
677,46 € | |||
687,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3905 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 4GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 655.30 |
| Max. hind | 687.99 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib