Kasutatud sülearvuti HP 830 G7 13.3 1920x1080 i5-10210U 64GB 512SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3906 GTIN: 3333051153906
Eripakkumised
Pakkumised
718,64 € | |||
688,10 € | |||
702,94 € | |||
725,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3906 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 4GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 688.10 |
| Max. hind | 725.49 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib