Kasutatud sülearvuti HP 830 G6 13.3 1920x1080 i5-8265U 8GB 512SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3909 GTIN: 3333051153909
Eripakkumised
Pakkumised
344,27 € | |||
323,20 € | |||
330,56 € | |||
337,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3909 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 323.20 |
| Max. hind | 344.27 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib