Kasutatud sülearvuti HP 830 G6 13.3 1920x1080 i5-8265U 8GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3908 GTIN: 3333051153908
Pakkumised
307,74 € | |||
286,90 €* | |||
286,90 € | |||
286,90 €* | |||
292,24 € | |||
299,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3908 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 286.90 |
| Max. hind | 307.74 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib