Kasutatud sülearvuti HP 830 G6 13.3 1920x1080 i5-8265U 32GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3914 GTIN: 3333051153914
Pakkumised
454,86 € | |||
430,90 € | |||
452,49 € | |||
452,97 € | |||
452,97 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3914 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 430.90 |
| Max. hind | 454.86 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib