Kasutatud sülearvuti DELL 5500 15.6 1920x1080 i7-8665U 16GB 512SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3924 GTIN: 3333051153924
Eripakkumised
Pakkumised
510,66 € | |||
473,41 € | |||
485,90 € | |||
509,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3924 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Kaal | 1,8kg |
| Min. hind | 473.41 |
| Max. hind | 510.66 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib