Kasutatud sülearvuti DELL 5500 15.6 1920x1080 i7-8665U 8GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3920 GTIN: 3333051153920
Pakkumised
423,40 € | |||
396,86 € | |||
396,86 € | |||
399,80 € | |||
419,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3920 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Kaal | 1,8kg |
| Min. hind | 396.86 |
| Max. hind | 423.40 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib