Sülearvuti Asus UM3406GA-QD002W 14' FHD AMD Ryzen 16GB SSD WAE G2
Tootekood: 90NB17R1-M00020 GTIN: 4711636430296
Pakkumised
1407,47 € | |||
1489,00 € | |||
1142,85 € +2,45 € | |||
1194,44 € | |||
1348,23 € | |||
1379,05 € | |||
1379,40 € | |||
1401,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB17R1-M00020 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 16GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1142.85 |
| Max. hind | 1489.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib