Kasutatud sülearvuti Lenovo Lenovo T14s G1 i7-10610U/16GB/512GB M.2/FHD/Win11 Pro/3Y (renewed)
Tootekood: TLT14SG1US28P GTIN: 5707271598278
Eripakkumised
Pakkumised
578,79 € | |||
603,35 € | |||
737,44 € −100,56 € | |||
588,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | TLT14SG1US28P |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 575.00 |
| Max. hind | 737.44 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib