Kasutatud sülearvuti Lenovo T14s G1 14 1920x1080 Ryzen 5 Pro 4650U 16GB 512SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3930 GTIN: 3333051153930
Eripakkumised
Pakkumised
428,48 € | |||
404,80 € | |||
412,15 € | |||
424,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3930 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Kaal | 1,3kg |
| Min. hind | 404.80 |
| Max. hind | 428.48 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib