Kasutatud sülearvuti Lenovo T14s G1 14 1920x1080 Ryzen 5 Pro 4650U 16GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3929 GTIN: 3333051153929
Pakkumised
403,11 € | |||
381,60 €* | |||
381,60 € | |||
381,60 €* | |||
386,67 € | |||
398,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3929 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Kaal | 1,3kg |
| Min. hind | 381.60 |
| Max. hind | 403.11 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib