Kasutatud sülearvuti Lenovo T14s G1 14 1920x1080 Ryzen 5 Pro 4650U 16GB 1TB SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3931 GTIN: 3333051153931
Eripakkumised
Pakkumised
509,64 € | |||
469,04 € | |||
484,90 € | |||
508,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3931 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Kaal | 1,3kg |
| Min. hind | 469.04 |
| Max. hind | 509.64 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib