Kasutatud sülearvuti HP 650 G5 15.6 1920x1080 i7-8565U 8GB 256SSD WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3941 GTIN: 3333051153941
Pakkumised
463,98 € | |||
439,90 €* | |||
439,90 € | |||
439,90 €* | |||
447,88 € | |||
461,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3941 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| VGA port | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 439.90 |
| Max. hind | 463.98 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib