Kasutatud sülearvuti DELL 5510 15.6 1920x1080 i5-10210U 16GB 1TB SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3937 GTIN: 3333051153937
Eripakkumised
Pakkumised
582,69 € | |||
557,10 € | |||
567,26 € | |||
584,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3937 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Kaal | 1,8kg |
| Min. hind | 557.10 |
| Max. hind | 584.99 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib