Sülearvuti DELL 5510 15.6 1920x1080 i5-10210U 16GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3935 GTIN: 3333051153935
Pakkumised
484,28 € | |||
459,90 € | |||
463,76 € | |||
482,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3935 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 459.00 |
| Max. hind | 484.28 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib