Kasutatud sülearvuti DELL 5510 15.6 1920x1080 i5-10210U 32GB 1TB SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3940 GTIN: 3333051153940
Pakkumised
679,07 € | |||
652,30 € | |||
664,19 € | |||
664,20 € | |||
684,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3940 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Kaal | 1,8kg |
| Min. hind | 652.30 |
| Max. hind | 684.49 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib