Sülearvuti HP 650 G5 15.6 1920x1080 i7-8565U 16GB 256SSD WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3944 GTIN: 3333051153944
Pakkumised
514,71 € | |||
489,90 € | |||
494,09 € | |||
514,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3944 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Min. hind | 489.00 |
| Max. hind | 514.71 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib